31 komentarzy

  1. Marta (Pani Sowa)
    23 czerwca 2019 @ 11:35

    Pięknie!
    Kuchnia jest cudna!

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      23 czerwca 2019 @ 16:48

      Bardzo dziękuję!!!

      Reply

  2. Unknown
    23 czerwca 2019 @ 13:21

    Jest pięknie! W szczególności urzekły mnie drzwi (wszystkie!) w mieszkaniu☺

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      23 czerwca 2019 @ 16:47

      Tak, te stare drzwi i oryginalne klamki to największe skarby tego mieszkania 🙂

      Reply

  3. Unknown
    23 czerwca 2019 @ 16:39

    Bardzo stylowo 😉 Czy cegły na ściance na 3 zdjęciu od dołu były malowane?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      23 czerwca 2019 @ 16:46

      Dziękuję 🙂 Nie, cegły nie były malowane, zostały bardzo pobieżnie odczyszczone ze starej zaprawy (celowo pozostawiłam lekki biały nalot) i dlatego mają taki ciekawy, przytłumiony kolor.

      Reply

    • Unknown
      23 czerwca 2019 @ 17:02

      tak, piękny efekt! Gratulacje 😉 Życze miłego wieczoru

      Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      23 czerwca 2019 @ 21:31

      dziękuję i nawzajem!

      Reply

  4. Jacenty
    9 lipca 2019 @ 23:43

    Niesamowity klimat, różne ciekawe odwołania do tradycji, wnętrza bardzo oryginalne, mistrzowska drewniana wyspa w kuchni, która mimo współczesnej formy świetnie współgra ze starymi drzwiami w tle.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      23 lipca 2019 @ 10:52

      Bardzo dziękuję!

      Reply

  5. bartmetaco
    1 sierpnia 2019 @ 12:52

    Ta podłoga czerwono biała mi sie nie podoba, ale kuchnia jest super- lubie akcenty drewniane. Niebieski (mam nadzieje ze to niebieski, facetem jestem:P) kolor szafek też ładny.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      5 sierpnia 2019 @ 13:41

      Dziękuję 🙂 a co do podłogi – to jest ona akurat dla mnie jednym z ulubionych elementów mieszkania 😉

      Reply

  6. Amelia
    27 sierpnia 2019 @ 09:21

    Świetnie to wygląda. Najbardziej zaimponował mi pokój dziecięcy! Połączenie efektownych, dziecięcych dodatków z klasą i elegancją wyszło naprawdę fajnie. Sama nie sądziłam, że zachowując tak stonowane kolory zarówno na ścianach, meblach, jak i większości dodatków można uzyskać taki fajny efekt. Myślę, że zainspiruje się Twoim wykonaniem i pokój mojego syna urządzę podobnie. 🙂

    Reply

  7. Thomas
    30 sierpnia 2019 @ 13:52

    Niesamowite wnętrze, zawsze marzyłem o czymś takim. Najbardziej podoba mi się pokój z huśtawką i podłoga w przedpokoju Wielkie Brawa!:-)

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      3 września 2019 @ 14:45

      Dziękuję!

      Reply

  8. Beata
    16 lutego 2020 @ 17:39

    Bardzo mi sie podoba. Jaki jest odcien niebieskeigo w kuchni? Mysle o podobnym odcieniu dla szafy w holu i mysle o odcieniu RAL 5003.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      21 kwietnia 2020 @ 16:35

      To Benjamin Moore Hudson Bay

      Reply

  9. Alessi
    25 lutego 2020 @ 09:39

    piękne wnętrze – koleżanka mi pokazała ten wpis bo szukałam dość surowych opcji z zastosowaniem sporej ilości drewna we wnętrzu i tu to wszystko do mnie przemawia

    Reply

  10. Mr. Nobody
    21 kwietnia 2020 @ 13:45

    Mieszkanie masz naprawdę piękne.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      21 kwietnia 2020 @ 16:35

      Dziękuję!

      Reply

  11. Miłosz
    4 maja 2020 @ 12:55

    Bardzo spodobała mi się ta zabawa kolorami. Ja nie jestem tak odważny w doborze kolorystycznym, ale spróbuję 🙂

    Reply

  12. Antoni
    12 grudnia 2020 @ 14:08

    Muszę przyznać, że uzyskałaś naprawdę piękny efekt. Niedługo i mnie czeka praca przy wystroju własnego wnętrza. Czekam cięgle na obiór mieszkania, a wbrew pozorom nowe mieszkania w Warszawie wcale nie powstają jak grzyby po deszczu. No nic. Mam nadzieję, że sam też stworzę coś pięknego.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      14 grudnia 2020 @ 12:10

      Bardzo dziękuję 🙂 W takim razie trzymam kciuki za powodzenie w odbiorze i urządzaniu!

      Reply

  13. Sylwia
    23 grudnia 2020 @ 07:39

    Pięknie…drzwi niczym w magicznej krainie. Gratuluję.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      1 stycznia 2021 @ 20:46

      Bardzo dziękuję!

      Reply

  14. Gosia
    26 marca 2021 @ 17:24

    Dzien dobry,
    Czy mogę się dowiedzieć gdzie kupiła Pani ten piękny żyrandol i zasłony do salonu?
    Pozdrawiam!

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      8 kwietnia 2021 @ 15:37

      Dzień dobry, jasne – żyrandol na Allegro, są teraz bardzo popularne, a zasłony to Ikea!

      Reply

  15. Verandino
    1 czerwca 2021 @ 11:25

    Te szafki kuchenne mają taki niebieskawy kolor czy to kwestia zdjęcia/światła?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      6 września 2021 @ 11:58

      Są niebieskie / granatowe 🙂

      Reply

  16. Ewa
    11 lipca 2021 @ 21:59

    Dzień dobry, pięknie wykończone i urządzone mieszkanie.
    Czy może Pani zdradzić, gdzie kupiła składany kinkiet z kuchni?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      6 września 2021 @ 11:58

      Mogę zdradzić, ale nie polecam – to Aliexpress, i ramię szybko zaczęło szwankować.

      Reply