Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

Dzień dobry!

Nazywam się Katarzyna Antończyk. Jestem inżynierem architektem, prowadzę w Sopocie swoją pracownię projektowania wnętrz Kaan Studio. Studiowałam na Politechnice Gdańskiej oraz w L’école Nationale Supérieure d’Architecture Paris Val de Seine w Paryżu.

Mieszkam w Sopocie, w mieszkaniu w kamienicy i to właśnie pokierowało moim życiem zawodowym – obecnie zajmuję się w dużej mierze projektowaniem, przebudowami i remontami mieszkań w kamienicach.

Blog prowadzę, żeby inspirować i uczyć (siebie i innych). Dzielę się też relacjami z remontów i projektów i doświadczeniem zawodowym w tym zakresie, mam nadzieję, że dzięki temu więcej osób przekona się, jak wspaniałe i warte inwestycji są mieszkania w kamienicach. Uwielbiam też to, że prowadząc projekty i blog wciąż się dokształcam i jestem na czasie zarówno z prawem budowlanym, jak i nowym dizajnem i wyposażeniem wnętrz.

…a ponadto…

Bardzo lubię podróżować (blisko, po Polsce, i daleko – możecie zajrzeć na mój blog z podróży do Peru), fotografować, gotować (+ jeść!♥). Interesuję się architekturą, przestrzenią miejską, wnętrzami, historią sztuki, szukam pięknych rzeczy i miejsc w życiu codziennym, uczę się języków obcych (mówię już po francusku i angielsku, całkiem nieźle dogaduję się po hiszpańsku). Więcej z mojego życia codziennego zobaczycie na moim Instagramie.

Na sugestie, pytania i wszelkie inne wiadomości z przyjemnością odpowiadam, piszcie!