Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

 

Dzień dobry!

Nazywam się Katarzyna Antończyk. Jestem inżynierem architektem, prowadzę w Sopocie swoją pracownię projektowania wnętrz Kaan Studio.

Ukończyłam Politechnikę Gdańską, uczyłam się też w L’école Nationale Supérieure d’Architecture Paris Val de Seine w Paryżu.

Mieszkam w Sopocie, w mieszkaniu w kamienicy i to właśnie pokierowało moim życiem zawodowym – obecnie zajmuję się w dużej mierze projektowaniem, przebudowami i remontami mieszkań w kamienicach.

Blog i Instagram prowadzę, żeby inspirować i uczyć (siebie i innych). Dzielę się też relacjami z remontów i projektów i doświadczeniem zawodowym w tym zakresie, mam nadzieję, że dzięki temu więcej osób przekona się, jak wspaniałe i warte inwestycji są mieszkania w kamienicach. Uwielbiam też to, że prowadząc projekty i blog wciąż się dokształcam i jestem na czasie zarówno z prawem budowlanym, jak i nowym dizajnem i wyposażeniem wnętrz.

Jestem autorką e-booków o remontach i wnętrzach, możecie znaleźć je w moim sklepie. Udzielam także konsultacji, do kupienia również w sklepie (pojawiają się, kiedy mam mniej bieżącej pracy).

Więcej z mojej pracy zawodowej, a także codziennych przemyśleń o wnętrzach i architekturze, zobaczycie na moim Instagramie.