15 komentarzy

  1. Martyna
    26 listopada 2018 @ 11:19

    Wiem co przeżywasz. Też remontowałam mieszkanie w kamienicy i doszłam do wniosku że to udręka, łatwiej byłoby postawić dom pod miastem. Czasami aż brakowało mi sił 😀

    Reply

  2. domi
    27 listopada 2018 @ 16:30

    Wygląda obiecująco, piękne ściany z cegły, czarny podciąg, super. Będę tu zaglądać, jestem ciekawa, jak będzie prezentować się efekt końcowy.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 marca 2019 @ 20:45

      Już niebawem efekt końcowy 😉

      Reply

  3. Kinga
    2 stycznia 2019 @ 08:40

    Nie mogę doczekać się efektu końcowego:) Świetne są te okna!

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 marca 2019 @ 20:45

      Oryginalne okna przecudne, zgadza się.

      Reply

  4. Marta
    16 stycznia 2019 @ 12:31

    Oj dobrze pamiętam takie widoki, bo jeszce niedawno robiłam gruntowny remont mieszkania w kamienicy. Teraz wygląda świetnie jak na mój gust, ale ilość pracy potrzebna do tego efektu była po prostu kosmiczna.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 marca 2019 @ 20:45

      Niestety, tak to jest z kamienicami.

      Reply

  5. Studio Stu Form
    22 lutego 2019 @ 08:12

    To najlepszy moment, gdy wiemy że z totalnej rudery wyłania się coś pięknego 🙂

    Reply

  6. MamaMaDom
    23 lutego 2019 @ 09:00

    Moje klimaty <3
    Jeszcze czekam na klucze do mieszkania ale cegła, wysokie listwy już czekają 😀 Szukam jeszcze starej szafki PRL u Ciebie jest do łazienki ja mam w planach dać ją pod TV 😀 W jakim sklepie ją znalazłaś? 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 marca 2019 @ 20:44

      w sklepie ze starymi meblami pod Gdańskiem

      Reply

  7. Karol
    28 lutego 2019 @ 16:57

    Ciekaw jestem efektu końcowego

    Reply

  8. skorwon
    8 października 2020 @ 13:22

    Gdzie można zamówić takie czarne belki stalowe?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      8 października 2020 @ 18:10

      W firmach hutniczych specjalizujących się w wykonywaniu elementów stalowych. Kolor czarny uzyskiwany jest już na budowie – jest to środek konserwujący stal

      Reply

  9. Kasia
    25 sierpnia 2021 @ 23:41

    Wiem, że to nie zostanie opublikowane, ale takie “remonty” to niszczenie wyjątkowego uroku mieszkania w kamienicy. Bardzo szkoda, tym bardziej, że jest to “robione” przez niby architekta.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      6 września 2021 @ 11:54

      Taki komentarz świadczy dla mnie jedynie o tym, że pisze Pani co popadnie bez jakiejkolwiek analizy treści wpisu oraz mojej pracy jako architekta, od początku mojej drogi zawodowej. Ten remont był wykonywany z wyjątkowym poszanowaniem oryginalnych elementów, Właściciele kochają stare kamienice i chcieli zachować wszystko co możliwe było do zachowania. Mamy więc przedwojenne okna w dużej części pomieszczeń, zachowane oryginalne podłogi, wszystkie stare drzwi odrestaurowane, zostawione przedwojenne klamki a także poniemiecka szafa. Nic innego do pozostawienia tutaj nie było. Do tego remont był zatwierdzony przez konserwatora zabytków.

      Reply