19 komentarzy

  1. Unknown
    18 września 2018 @ 19:44

    Świetna paleta kolorów. Takie mi się marzą 😀

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      20 września 2018 @ 12:51

      Prawda? Właściciele mają dobry gust i odwagę 🙂

      Reply

  2. anonim
    18 września 2018 @ 20:04

    a najważniejsze pomieszczenie w domu czyli KUCHNIA????

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      20 września 2018 @ 12:50

      No, będzie 😀 drewniana, granatowa! Może poświęcę jej osobny wpis? 🙂

      Reply

    • Unknown
      22 września 2018 @ 07:42

      O tak! Poproszę osobny wpis o kuchni

      Reply

  3. Justycha
    19 września 2018 @ 10:34

    Będzie pieknie

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      20 września 2018 @ 12:52

      Dziękuję 🙂 jeszcze wiele pracy przed nami, ale jestem pewna, że tak.

      Reply

  4. Klaudia
    20 września 2018 @ 13:14

    Powodzenia i dużo cierpliwości życzę 🙂 U mnie remont już ma się ku końcowi.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      24 września 2018 @ 21:01

      dziękuję!

      Reply

  5. Karola
    29 września 2018 @ 22:38

    Czy można zapytać, w jakiej części Gdańska znajduje się mieszkanie ? Pozdrawiam

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      4 października 2018 @ 20:03

      Mieszkanie znajduje się we Wrzeszczu.

      Reply

  6. Anonimowy
    5 października 2018 @ 08:18

    Wspaniałe źródło inspiracji! Jesteśmy w trakcie zakupu dużego mieszkania w kamienicy w Elblągu. Zaglądam tu od dawna, w końcu będę mogła spełnić marzenia i "robić" a nie tylko oglądać.

    Reply

  7. Marta
    16 października 2018 @ 12:41

    najbardziej jestem ciekawa tej łazienki! Widać, że mieszkanie jest duże, więc można zaszaleć! Czekam na kolejny wpis 😉

    Reply

  8. Kamila
    17 października 2018 @ 13:13

    Nie spodziewałam się aż tak radykalnej zmiany! Jestem naprawdę ciekawa efektów 🙂

    Reply

  9. GrażynaBiałoszewska
    19 października 2018 @ 18:58

    Remonty w kamienicach to zawsze wielki chaos i wydaje się, że to się nie skończy. Ale jak przychodzi do finiszu… to są najpiękniejsze mieszkania.

    Reply

  10. Anonimowy
    3 listopada 2018 @ 14:24

    Dzień dobry, jak radzi sobie Pani z układaniem płytek w miejscach gdzie wcześniej była drewniana podłoga? Czy może Pani napisać o stosowanych rozwiązaniach? Czy darzyło się, że ze względu na pracę podłogi płytki po jakims czasie odpadały lub pojawiały się inne problemy?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 marca 2019 @ 21:01

      Dzień dobry, dotychczas nie zdarzyło mi się, że płytki odpadały. W łazienkach i w przypadku ogrzewania podłogowego kładziemy OSB + wylewkę, w przedpokojach zazwyczaj samo OSB.

      Reply

  11. Ragaba
    9 listopada 2018 @ 14:18

    Kolory dobrane bardzo ładnie. Paleta wydaje się taka szeroka, że aż niemożliwa do połączenia. Czekam na dalsze efekty pracy. 🙂

    Reply

  12. Konterm