15 komentarzy

  1. Anonimowy
    19 marca 2018 @ 10:21

    Byłabym wdzięczna za konkretne informacje dotyczące kabiny (?), drzwi do prysznica: jaki to model? jakie wymiary?

    Reply

  2. Anonimowy
    19 marca 2018 @ 10:26

    świetna jodełka, pluję sobie w brodę, że położyłam na cegiełkę, ale tez wybrałam mniejsze płytki

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      19 marca 2018 @ 10:29

      Mniejsza "cegiełka" też wygląda bardzo ładnie 🙂

      Reply

  3. Tomasz
    19 marca 2018 @ 13:11

    W jaki sposób będą ustawiane szafki stojące w kuchni? Przyłożone do płytki czy równo z płytką? Piec będzie jakoś odnawiany, zabezpieczany czy pozostanie taki jak jest? Jak sprawa ma się z podłogami w mieszkaniu. Będą płytki w kuchni, panele w pokojach, czy planujesz coś innego?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      19 marca 2018 @ 14:06

      Blat dostawiony do płytek, szafki górne nad płytkami. Pieca nie ruszamy. Wszedzie beda panele.

      Reply

  4. Anonimowy
    20 marca 2018 @ 17:07

    Od strony bhp też bez zarzutu,chodzi o kontakt pod rurką gazu.U mnie partacze zrobili nad.Kazałam przerabiać, wszędzie nerwy,jak nie dopilnujesz to nie masz;)Jak zwykle super Kasiu.
    Hanna

    Reply

  5. AWitek
    22 marca 2018 @ 12:04

    Płytki w jodełkę bardzo ładne. Bardzo ciekawy kaflak – kojarzy mi się z dzieciństwem.
    Pozdrawiam

    Reply

  6. Unknown
    26 marca 2018 @ 15:45

    co to za płytka w łazience na podłodze? piękna jest :)Będę wdzięczna za namiary

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      26 marca 2018 @ 17:24

      To Vives Calvet Gris 🙂

      Reply

    • Unknown
      27 marca 2018 @ 13:50

      dziękuję 🙂

      Reply

  7. Anonimowy
    5 kwietnia 2018 @ 15:27

    Jak wyglada przod pieca? Czy piec jest sprawny, czy to tylko dekoracja?

    Reply

  8. Anonimowy
    26 kwietnia 2018 @ 09:35

    Kasiu a jak takie remonty maja się z pozwoleniami na budowę czy konserwatorem zabytków? Planuje remont w kamienicy zabytkowej i jak na razie ilość papierów, zgód i pozwoleń których wymagają mnie przeraża. Zakres prac jak u ciebie. Pozdrawiam Magda

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      26 kwietnia 2018 @ 10:13

      Zależy od tego, czy kamienica jest w rejestrze zabytków / w ewidencji zabytków. Na gaz jest zawsze potrzebne pozwolenie na budowę. Na przebudowę konstrukcji też. Uzgodnienia konserwatorskie zależnie od konkretnej kamienicy.

      Reply

  9. Anonimowy
    1 maja 2018 @ 15:56

    Tuptam już przed tym ekran z niecierpliwości. Bardzo chciałabym zobaczyć efekt finalny. Zdradzisz nam kiedy pojawi się wpis na ten temat?

    Reply