6 komentarzy

 1. zielonydesign.pl
  14 października 2017 @ 16:49

  Świetny wpis, bardzo trafny! Co prawda ludzie często narzekają na meble z ikei ale w mieszkaniu pod wynajem zwłaszcza ten krótkoterminowy (do roku) sprawdzają się świetnie

  Reply

  • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
   31 października 2017 @ 10:42

   O tak, z mebli IKEA da się wyczarować cudne wnętrza.

   Reply

 2. Patrycja
  14 października 2017 @ 19:18

  Bardzo fajny wpis. Super, że podajesz gotowe rozwiązania. Ja dodam, że kiedy szukałam mieszkania do wynajęcia minusem było to, że w mieszkaniach (które były przygotowane i umeblowane) często brakowało miejsca dla naszych potrzeb, np my potrzebowaliśmy miejsca na dziecięce łóżeczka czy na ich zabawki, pewnie innym przydałoby się biurko, albo miejsce na ich hobby.

  Reply

  • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
   31 października 2017 @ 10:42

   To trafna uwaga, trzeba zostawić trochę miejsca dla przyszłych mieszkańców do ich zagospodarowania.

   Reply

 3. Unknown
  3 października 2018 @ 22:32

  A ja mam kilka pytań o odnowienie mieszkania na wynajem jak najtańszym kosztem – co myśli Pani o malowaniu starych płytek w łazience farbą? Czy taka farba szybko się ściera ze ścian? A z podłogi?
  Pytanie drugie – stary parkiet – odnawiać/cyklinować, czy nie? Sporo to kosztuje, a i tak za chwile pewnie będzie poniszczony… Co można zastosować coś na podłogę, wykluczając zerwanie parkietu? Jakaś wykładzina na wierzch? Panele? Mówimy tu o naprawdę ograniczonym budżecie i czasie na "remont". Wiem z bloga, że ukazane przykłady metamorfoz mieszkań w kamienicach raczej zakładają kapitalne remonty i pewnie trochę kosztują ( i czasu, i pieniędzy). Może jednak ma Pani jakieś wskazówki "niskobudżetowe"?

  Reply

  • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
   23 lipca 2020 @ 14:34

   Dzień dobry, niestety dopiero zauważyłam Pani komentarz. Dwa mieszkania pokazane na blogu urządzałam dość budżetowo – jedno trochę mniej, drugie bardzo bardzo – proszę prześledzić moje mieszkania inwestycyjne – jedno na sprzedaż, drugie na wynajem. W tym drugim pozostawiłam nawet stare i niezbyt ładne podłogi – reszta jest ładnie odnowiona i podłogi nie zwracają uwagi. Pomalowałam też kafle łazienkowe – te podłogowe są trochę starte po roku, ale ścienne świetnie się trzymają.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *