18 komentarzy

  1. BabaMaDom
    12 września 2016 @ 20:46

    Muszę i ja się rozglądać za czymś pasujący do mojej przyszłej kuchni (po remoncie) 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      12 września 2016 @ 20:51

      No właśnie, zebranie tych wszystkich drobnych i ładnych rzeczy może zabrać mnóstwo czasu, trzeba zacząć wcześniej. Moja kuchnia jeszcze w powijakach, ale szczoteczkę do mycia naczyń właśnie kupiłam (stąd ten wpis) 😀

      Reply

  2. Maria
    12 września 2016 @ 20:49

    Niestety, plastik w brzydszych kolorach jest najłatwiej dostępny, trzeba się więc trochę postarać, żeby każdy detal mieć dopracowany. Z pewnością jednak warto. Pozdrawiam serdecznie.

    Reply

  3. Unknown
    12 września 2016 @ 21:06

    Świetny wpis – przyda się, bo właśnie kompletuje akcesoria do mieszkania! Ten organizer z napisem wash up jest świetny, muszę takiego poszukać 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      12 września 2016 @ 22:25

      Tak, i w bardzo ładnym kolorze 🙂

      Reply

  4. Justyna Janiuk
    12 września 2016 @ 21:18

    Ciekawy pomysł na wpis! Mnie też bardzo podoba się wykorzystywanie przedmiotów
    Teoretycznie nie do tego, do czego zostały zaprojektowane – przecież są ciekawe doniczki, słoiki które można wykorzystać do przechowywania, czy np. Podstawki Filiżanki jako organizery pod łazienkowe drobiazgi 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      12 września 2016 @ 22:26

      No pewnie, byleby nie był to plastik 🙂

      Reply

  5. Olga | Gray Moka
    12 września 2016 @ 21:21

    Takie detale wykańczają całe pomieszczenie :). Ta chmura na papier toaletowy jest świetna!
    A kosmetyki chowam jak mogę, bo nie zawsze mam ochotę szukać w ładnych opakowaniach albo przelewać ;).

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      12 września 2016 @ 22:27

      No tak, chowanie to druga opcja 🙂

      Reply

  6. Prosto z wnętrza
    12 września 2016 @ 21:52

    Detale to niesamowicie istotny element, który buduje wnętrze. sama dzisiaj o tym pisałam:) Więc jak widac detale są bardzoooo ważne:)pozdrawiam

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      12 września 2016 @ 22:27

      Pozdrawiam również!

      Reply

  7. Agata - Ruby Times
    12 września 2016 @ 21:54

    W TK Maxx można dostać wiele stylowych dodatków w świetnych cenach. Zawsze najpierw tam szukam, takich rzeczy jak dodatki do kuchni, łazienki, porządne ręczniki, koce, poduszki. Ceny często jak z Ikei, a jakość i oryginalność wzorów z zupełnie innej półki. Czasem trzeba się naszukać ale warto. Dziś wyszłam z przepięknym bawełnianym kocem portugalskim za 8 dyszek.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      12 września 2016 @ 22:30

      Też uwielbiam TK Maxx i rzeczywiście, dodatki tam są często przepiękne i w dobrych cenach. Nigdy nie można tylko zaplanować co się kupi – trzeba kupować, co jest. Ciekawa jestem Twojego koca 🙂

      Reply

  8. Megi
    14 września 2016 @ 11:20

    Często zapominamy o najmniejszych szczegółach które są bardzo istotne w wyglądzie naszych pomieszczeń. Też miałam okres kiedy faktycznie zapomniałam o tych detalach – nie zwracałam na nie uwagi – aż w końcu moja kuchnia i salon zaczęły mnie męczyć. Przebywanie tam było dla mnie mega męczące. Kilka wyjść do sklepu z "różnymi różnościami" i wybranie kilku fajnych, ładnych a zarazem funkcjonalnych rzeczy całkowicie zmieniło wygląd tych pomieszczeń.

    P.S. Ta szczotka do WC i półka na papier są po prostu genialne:)

    Reply

  9. Ola
    10 października 2016 @ 17:09

    O ile w łazience można wszystkie detergenty sprytnie pochować, to z otwartą kuchnią zaczyna się zabawa. Przyznają rację – żółta gąbka z lidla i butelka ludwika przy drogim granitowym zlewozmywaku wygląda mało reprezentatywnie, zwłaszcza kiedy zapraszamy gości na kawę 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      17 lutego 2017 @ 15:39

      Właśnie, a im ładniejsza kuchnia, tym bardziej takie elementy negatywnie rzucają się w oczy.

      Reply

  10. Dagmara
    26 października 2016 @ 15:14

    Wspaniałe akcesoria. Przyznam, że nieco mnie zainspirowały, ale że rozmaite dodatki bardzo lubię to chętnie przeniosę coś do mojego mieszkania. Dziękuję i pozdrawiam.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      17 lutego 2017 @ 15:39

      Pozdrawiam 🙂

      Reply