10 komentarzy

  1. Gosia
    6 stycznia 2017 @ 21:57

    Dzięki za przydatne porady:) nowością dla mnie jest bateria na zimną wodę, muszla rimfree oraz gniazdko z usb, niedługo będę remontować łazienkę i taką muszlę muszę mieć, bidet używam i nie wyobrażam sobie łazienki bez niego.
    Gdzie można kupić taką baterię na zimną wodę?
    Pozdrawiam, Gosia

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      6 stycznia 2017 @ 22:46

      Ja kupowałam na Aliexpress, ale można też na ebayu i innych aukcjach zagranicznych.

      Reply

  2. Gosia
    7 stycznia 2017 @ 16:35

    Dziękuję, zapytam jeszcze gdzie można kupić dobrej jakości listwy przypodłogowe w okolicy Trójmiasta? montowałaś u siebie białe czy w innym kolorze?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      7 stycznia 2017 @ 18:35

      Mam drewniane, sosnowe – takie można kupić w każdym składzie drewna, proste wzory również w marketach budowlanych.

      Reply

  3. Anonimowy
    8 lutego 2017 @ 19:08

    Dlaczego baterii z termostatem nie poleca gazowego? Ja właśnie chciałam tak zamontować

    Reply

  4. Meggi
    11 lutego 2017 @ 14:21

    Fajny przydatny wpis jak i caly blog! W komentarzu przy ktoryms wpisie wspomnialas ze bedziesz pisac o polaczeniu roznych kolorow mebli w pomieszczeniu.tez czekam na ten wpis:) w domu bede miala ciemna podloge w salonie polaczonym z jadalnia, i zastanawiam sie jakiego koloru dobrac stol oraz meble przy jadalni zeby nie bylo zbyt ciemno, moze ma Pani takie inspiracje w swoich zasobach 😉 pozdrawiam!

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      3 maja 2017 @ 17:23

      Co do dobrania mebli do podłogi u Pani to obawiam się, że to temat na cały projekt, nie jestem w stanie po samym opisie powiedzieć, co będzie u Pani dobrze wyglądać. Wpisy o połączeniach kolorów już się pojawiły – proszę poszukać 🙂 Pozdrawiam serdecznie! 🙂

      Reply

  5. Aga Tka
    31 lipca 2017 @ 06:08

    Planowałam u siebie muszle bez rantów, ale… może i się fajnie czyści, ale znajomy sprzedawca powiedział że mają u siebie w sklepie taką w toalecie i kiedy panowie załatwiają się na stojąco wtedy ciecz ( 🙂 ) rozbryzguje się po podłodze. Sprawdziłam – faktycznie w tej toalecie na podłodze są przyschnięte kropelki. Zrezygnowałam, wolę raz na jakiś czas pomęczyć się z czyszczeniem muszli niż mieć ciągle zasiusianą podłogę 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      31 lipca 2017 @ 13:15

      Haha! Dziekuję Ci bardzo za te informację, bo to przecież, choć trochę zabawna, to bardzo istotna sprawa!

      Reply

  6. Ala
    6 sierpnia 2017 @ 16:15

    mam taką muszlę,jak panowie trochę się skupią podczas…to nic ie rozbryzguje 🙂

    Reply