Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu
mockup-pakiet-ze-zdjeciem_przedsprzedaz-min

PRZEDSPRZEDAŻ

Wnętrze krok po kroku

Od planu do realizacji

podkreslnik

E-book pozwoli Ci zapanować nad przestrzenią Twojego mieszkania i sprawić, że będzie ono piękne, harmonijne i funkcjonalne. W e-booku „Wnętrze krok po kroku. Od planu do realizacji” w prosty sposób opisuję i pokazuję jak samodzielnie zabrać się do realizacji marzenia od pięknym i ponadczasowym wnętrzu.

Mówiąc o najważniejszych technicznych i artystycznych aspektach planowania mieszkania, e-book sprawi, że czeka Cię mniej przykrych niespodzianek, a więcej przyjemności z planowania. Pisząc go chciałam dać Wam nie tylko wędkę, ale także rybę! Stąd poradnik zawiera wiele konkretnych rozwiązań i informacji.

 

Integralnym dodatkiem do tego e-booka jest drugi e-book „Jak dobrać właściwy kolor do wnętrz”. To bardzo praktyczny przewodnik po kolorach dla urządzających mieszkanie, z realnymi zdjęciami wzorników, farb na ścianach, realizacji. Zawarłam w nim również porównanie i opis różnych odcieni bieli. Do e-booka dołączona jest również „Lista 20 sprawdzonych kolorów do wnętrz z numerami NCS lub RAL”.

 

Kupując e-book teraz otrzymasz go w dniu jego premiery. Według planu ma być to 8.02.2022, ale dopuszczam 2-dniowe mini opóźnienie (e-book jest już od 3 tygodni poza moim zasięgiem, w rękach graficzki i redaktorki i nie na wszystko mam wpływ). 

 

Czego możesz spodziewać się w środku?

 • Prowadzę Cię przez kolejne etapy urządzania mieszkania.
 • Pokazuję jak prawidłowo komponować meble i zabudowy.
 • Piszę, na co zwrócić uwagę przy zakupach konkretnych produktów.
 • Dołączam możliwe do wydrukowania w skali i wycięcia sprzęty i meble tak, abyś sama/sam mogła/mógł zaplanować układ swojego mieszkaniach.
 • Pokazuję to, o czym piszę, na schematach i grafikach.
Wnetrze_Jak-dobrac-kolor

bonusy

 • LISTA PRODUKTÓW WYPOSAŻENIA WNĘTRZ
  – kompletna lista produktów do kupienia przy wyposażeniu wnętrz (razem z elementami typu syfony, korki, fugi) wraz z orientacyjnymi cenami i moimi komentarzami dotyczącymi wyboru tych produktów
 • E-BOOK “70 NAJWIĘKSZYCH BŁĘDÓW WE WNĘTRZU”
 • LISTA 20 SPRAWDZONYCH KOLORÓW do wnętrz z numerami NCS lub RAL
 • KARTY Z MEBLAMI I SPRZĘTAMI DO WYDRUKU I WYCIĘCIA
  Ułatwią Ci planowanie układu funkcjonalnego mieszkania.
podglad_bonusow_mieszkanie_krok_po_kroku

Dla kogo są te e-booki?

E-booki są przede wszystkim skierowane do osób chcących samodzielnie urządzić swoje wnętrza. Mówiąc o najważniejszych technicznych i artystycznych aspektach planowania mieszkania, e-booki sprawią, że czeka Cię mniej przykrych niespodzianek, a więcej przyjemności z planowania. Poradnik zawiera wiele konkretnych rozwiązań,  sprawdzonych w ciągu wielu lat projektowania wnętrz.

Dzięki e-bookom łatwiej przejdziesz przez planowanie i remont własnego mieszkania lub domu. Zminimalizujesz też stres i niepotrzebne wydatki, związane z popełnionymi błędami lub decyzjami.

W przedsprzedaży możesz kupić e-booki w cenie o 25 zł niższej – 114 zł zamiast 139 zł. E-booki zostaną do Ciebie wysłane w dniu ich premiery, 8 lutego 2022 r.

architektnaszpilkach_zdjecie

Kim jestem?

podkreslnik

Jestem architektem. Ukończyłam Politechnikę Gdańską, studiowałam też w L’école Nationale Supérieure d’Architecture Paris Val de Seine w Paryżu. Obecnie prowadzę w Sopocie swoją pracownię projektując wnętrza.

Od kilku lat na moim blogu i Instagramie Architekt Na Szpilkach dzielę się doświadczeniem zawodowym pokazując od kulis projektowanie i powstawanie wnętrz, a także triki i przydatne w urządzaniu wnętrz informacje.

70-bledow-we-wnetrzach

Bonus

Tylko w przedsprzedaży i przez pierwsze kilka dni sprzedaży dodatkowym bonusem do e-booków jest dodatek “70 największych błędów we wnętrzu i jak ich uniknąć”. Nie przegap tego!