Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

1 grudnia 2020 roku w sprzedaży pojawiła się moja autorska publikacja: „Remont Mieszkania w Kamienicy” – e-book.

“Remont mieszkania w kamienicy” jest to kompendium wiedzy remontowej, która ogromnie Wam się przysłuży jeśli planujecie remont.

Jestem pewna, że e-book jest świetną inwestycją. Pozwoli Wam zaoszczędzić czas i pieniądze. Unikniecie typowych błędów, które zazwyczaj popełniane są w czasie remontów w kamienicach. Po kilku remontach zauważyłam, że te błędy są bardzo powtarzalne i zdecydowanie da się ich uniknąć!

E -book Remont Mieszkania w Kamienicy przemyślałam tak, żeby krok po kroku prowadzić Was przez remont mieszkania w kamienicy. Opisuję każdy jego aspekt, od formalności do dopełnienia aż do wykończenia – w postaci renowacji sztukaterii i drzwi.

 

 • W e-booku zawarłam ogromną ilość praktycznej wiedzy. Prowadzę przez remont mieszkania krok po kroku, pokazuję Wam kolejność prac remontowych, pomagam wybrać odpowiednią ekipę wykonawczą, piszę o dostępnych technologiach.
 • E-book napisany jest przystępnym językiem (a w razie nieznajomości któregoś z terminów, jednym z rozdziałów e-booka jest słowniczek kamieniczny :)), wzbogacony licznymi opisanymi zdjęciami z remontów w kamienicach i przykładami pochodzącymi z mojego doświadczenia.
 • Do tego, jak dowiedziałam się od siostry, która też niebawem będzie zabierać się za remont mieszkania w kamienicy, i co sprawiło mi ogromną przyjemność:

“Twój eBook jest niesamowity. Po prostu super. Czytałam z zapartym tchem.”

A cieszy mnie to, bo choć wiedziałam, że eBook jest merytoryczny i pełny ważnych informacji, to dowiedzieć się i tego, że jest też ciekawy, dodaje skrzydeł!

e-book remont mieszkania w kamienicy

 

Jak to się stało, że napisałam e-book o remoncie w kamienicy?

Wychowałam się w kamienicy w Sopocie. Zawsze lubiłam i doceniałam stare budownictwo z jego wielkimi oknami i wysokimi sufitami, a także niepowtarzalny klimat Górnego Sopotu. Nie wyobrażałam sobie mieszkania gdziekolwiek indziej.

Dlatego właśnie tam kupiliśmy z mężem nasze własne mieszkanie, którego remont był pierwszym, który przeprowadziłam i nadzorowałam od A do Z, już jako architekt po studiach. Remont okazał się być dużym wyzwaniem – o czym możecie poczytać w moich wpisach z tego okresu. Uczyłam się na własnych błędach. Wtedy też zaczęłam prowadzić ten blog, Architekt Na Szpilkach, na którym dzieliłam się zdobytą podczas remontu wiedzą. Testowałam na nim różne ciekawe rozwiązania. Nawiązałam świetne kontakty ze sprawdzonymi wykonawcami różnych branż.

Zaczęli zgłaszać się do mnie klienci ze swoimi kamienicznymi mieszkaniami. Tak oto kilka lat później mam już za sobą bardzo wiele remontów w przedwojennych budynkach, w Sopocie i Gdańsku. Choć każdy z nich był wyjątkowy, to z czasem przekonałam się, że pojawiające się przy nich problemy są bardzo powtarzalne. I zazwyczaj na szczęście całkowicie rozwiązywalne!

Dzięki blogowi i otrzymywanym prywatnym wiadomościom zauważyłam, że bardzo wiele osób remontujących mieszkania bez pomocy architekta ma te same pytania, i popełnia te same błędy. W tym e-booku zawarłam więc wszystkie informacje, które będą dla Was potrzebne przy tego typu remoncie. A skoro jesteście na moim blogu, to już wiecie, że moje wpisy są merytoryczne, pełne wartościowej wiedzy.

Jestem głęboko przekonana, że dzięki mojemu e-bookowi zaoszczędzicie czas i pieniądze, a remont będzie dla Was mniej stresujący.

Do e-booka dołączone są 3 bonusy, w tym 2 pliki w formie Excel, które pomogą Ci w zaplanowaniu remontu:

 1. Kalkulacja remontu – kosztorys prac remontowych do użycia przy Twoim remoncie (Excel)
 2. Lista zakupów wyposażenia mieszkania wraz z orientacyjnymi cenami i moimi komentarzami dotyczącymi wyboru produktów (Excel)
 3. Check-lista – co sprawdzić oglądając mieszkanie do kupienia w kamienicy – załączona w treści e-booka

WEJDŹ NA STRONĘ, ŻEBY POBRAĆ ROZDZIAŁ PRÓBNY I KUPIĆ E-BOOKA

 

e-book remont mieszkania w kamienicy

 

 

 

WEJDŹ NA STRONĘ, ŻEBY POBRAĆ ROZDZIAŁ PRÓBNY I KUPIĆ E-BOOKA

 

e-book remont mieszkania

WSZYSTKIE WPISY

Jeśli chcecie zostać ze mną dłużej, zapraszam Was do moich dwóch grup na Facebooku:

1. Remonty Mieszkań w Kamienicach – grupa porad remontowych specjalistycznie związanych z kamienicami
2. Akademia Urządzania Wnętrz – grupa dyskusyjno-poradnikowe o urządzaniu wnętrz
oraz na mój Instagram

8 komentarzy

 1. Przemysław
  14 grudnia 2020 @ 07:18

  Gdzie jest do pozyskania książka? Czy można ją zamówić tutaj, na stronie? Jestem bardzo zainteresowany!

  Reply

 2. Marcin
  20 stycznia 2021 @ 17:36

  Czy książka jest nadal możliwa do kupienia? Jeżeli tak to bardzo chętnie bym zamówił.

  Reply

 3. Kasia Kos
  8 kwietnia 2021 @ 13:38

  Uwielbiam Panią! świetne wpisy i blog, śliczna szata graficzna i zdjęcia super! Czekam na więcej postów!

  Reply

  • Katarzyna Antończyk
   8 kwietnia 2021 @ 15:37

   Ogromnie mi miło! 🙂 teraz więcej mnie na Instagramie, niż na blogu! pozdrawiam ciepło

   Reply

 4. kakai
  28 lipca 2021 @ 20:16

  super robota 😀

  Reply

  • Katarzyna Antończyk
   6 września 2021 @ 11:57

   dziękuję! :))

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *