14 komentarzy

  1. Aśka
    19 maja 2017 @ 20:26

    No to sporo pracy przede mną ☺ Świetny artykuł, który porządkuje w głowie natłok myśli związanych z remontem mieszkania w kamienicy ����Ja już kontakt nawiązałam- teraz czekam na odwiedziny w Kwidzynie ��

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      30 czerwca 2017 @ 15:16

      Do zobaczenia! 🙂

      Reply

  2. Patrycja
    19 maja 2017 @ 20:40

    Lubię tego typu Twoje wpisy. Dzięki Tobie jestem bardziej zainteresowana mieszkaniem w kamienicy. Dawniej absolutnie nie brałam czegoś takiego pod uwagę. Pozdrawiam

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      24 czerwca 2017 @ 22:38

      Bardzo się cieszę, że mogłam Cię zainspirować 🙂

      Reply

  3. Anonimowy
    22 maja 2017 @ 10:29

    Fajny, pomocny wpis, zwłaszcza że o remoncie w kamienicy rzadko kto pisze i na dodatek tak konkretnie:)Uśmiechnięta

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      24 czerwca 2017 @ 22:41

      Dziękuję 🙂

      Reply

  4. Daria
    24 maja 2017 @ 15:50

    Bardzo przydatne rady 🙂 Jesteś chyba pierwszą osobą, która wszystko tak porządnie opisała!

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      24 czerwca 2017 @ 22:42

      Całkiem możliwe, niewiele osób pisze o kamienicach 😉

      Reply

  5. Piort
    25 maja 2017 @ 11:08

    Ciekawy wpis. Idealna jest sytuacja jeżeli inwestorowi uda znaleźć się ekipę budowlaną, która wykona prace dokładnie wg projektu bez własnych inwencji.

    Reply

    • Anonimowy
      31 maja 2017 @ 13:38

      I po to wlasnie jest nadzor autorski! 🙂 Ma byc jak w projekcie, wlasna inwencja tylko po ustaleniu z architektem/inwestorem (bo bywa tez tak, ze teoria na papierze to jedno, a lata praktyki i doswiadczenie to drugie)

      Reply

  6. Marta Stawska
    29 maja 2017 @ 09:27

    Wpis bardzo rzeczowy i na pewno pomocny. A ja tak nie znoszę remontów 🙁 Czeka mnie za niedługo kolejny i już dostaję dreszczy. Dobrze, że chociaż mam w tym jakieś doświadczenie i może tym razem pójdzie szybciej.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      26 czerwca 2017 @ 19:55

      życzę powodzenia! ja uwielbiam remonty 😉

      Reply

  7. Marta
    19 stycznia 2021 @ 09:11

    Na jakim etapie wymienić drzwi zewnętrzne w mieszkaniu?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk
      19 stycznia 2021 @ 11:38

      Przed położeniem kafli w przedpokoju, żeby kafle mogły równo dojść do progu. Jeśli podłoga w przedpokoju nie jest wymieniana, to w zasadzie na dowolnym.

      Reply