28 komentarzy

  1. Martyna
    30 listopada 2016 @ 08:22

    Pierwsza i przed ostatnia kuchnia- REWELACJA! Uwielbiam taki styl:)Dzięki za dużą dawkę inspiracji. POZDRAWIAM!:)

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      30 listopada 2016 @ 08:29

      Bardzo proszę 🙂 ja też się zawsze cieszę, kiedy trafiam na tak piękne kuchnie które mogę Wam pokazać. Pozdrawiam!!! 🙂

      Reply

  2. Amelia
    30 listopada 2016 @ 09:34

    Zdecydowanie drewno na frontach i cieniutkie blaty (które jednak do najtańszych rozwiązań nie należą)

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      30 listopada 2016 @ 21:12

      Wystarczy wybrać 30 mm (dostępne nawet w IKEI) zamiast 40 mm i już jest lepiej 🙂

      Reply

  3. Klima
    30 listopada 2016 @ 12:22

    Bardzo eleganckie te uchwyty, dodają takie fajnego blichtru całej kuchni.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      30 listopada 2016 @ 21:13

      Właśnie tak.

      Reply

  4. Judyta
    30 listopada 2016 @ 19:08

    Uchwyty <3 dzięki za inspiracje! Powoli zaczynam obmyślać plan remontu kuchni 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      30 listopada 2016 @ 21:11

      bardzo proszę 🙂

      Reply

  5. Kinga
    1 grudnia 2016 @ 11:28

    Na pewno mix starego i nowego 🙂 Odrzuciłabym na pewno cieńsze blaty, bo wówczas mam wrażenie, że meble są "słabe" i marnej jakości. Pozdrawiam!

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:27

      Zbyt cienkie nie są ładne, racja, ale chodzi o zmianę z 6 centymetrowych na 3-4 centymetrowe.

      Reply

  6. Anonimowy
    2 grudnia 2016 @ 09:40

    no to muszę się pochwalić, że ja wyprzedzam czas, bo mi od zawsze podobały się kuchnie z drewnianymi akcentami (czy to blat, czy fronty) i do tego neutralne kolory bez kontrastów. tylko, że do tej pory słyszałam ciągle, że jestem nudna, a tu proszę! w końcu jestem na topie! 😉

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:28

      Takie zestawienie jest ZAWSZE na topie 🙂

      Reply

    • Anonimowy
      3 sierpnia 2017 @ 21:47

      Mam to samo! 😀

      Reply

  7. dekoMagJa
    4 grudnia 2016 @ 15:39

    Super kuchnie, a najbardziej urzekła mnie ostatnia 🙂
    Pozdrawiam serdecznie

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:31

      Ostatnia jest naprawdę niesamowita, zgadzam się.

      Reply

  8. martik
    5 grudnia 2016 @ 15:23

    super wyglądają te uchwyty 🙂 naprawdę extra sprawa 🙂

    Reply

  9. Tomasz
    6 grudnia 2016 @ 01:49

    Ta ostatnia kuchnia świetnie wygląda 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:29

      🙂

      Reply

  10. Lampy żarówki
    6 grudnia 2016 @ 11:44

    Jeszcze można dodać marmur, zapowiada się moda na jego różnorodne wykorzystanie i niestandardowe łączenie i innymi fakturami/ materiałami. Bardzo ciekawe zestawienie.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:32

      Marmur modny jest od kilku lat, nie wiem, czy powoli nie "wychodzi"… 😉

      Reply

  11. obuwieglamour.pl
    6 grudnia 2016 @ 16:01

    mnie też te uchwyty skradły serce szczerze mówiąc 🙂

    Reply

  12. Unknown
    8 grudnia 2016 @ 11:03

    Wychodzi na to, że wyprzedzam trendy 😀 Tylko ten blat mój taki gruby i uchwyty nie takie szlachetne (cudne są!). I na nieszczęście mojego męża, ja uwielbiam kontrasty, więc w stonowanej, lekko industrialnej kuchni pojawia się czerwień w dodatkach. Dobrze, że tak łatwo ją zneutralizować chowając do szafki 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:33

      dobrze pewnie, żeby ta czerwień też była wtedy stonowana

      Reply

  13. Dana
    8 grudnia 2016 @ 16:00

    uwielbiam uchwyty! jak w jakimś sklepie widzę, to kupuję i mam już fajną kolekcję w domu. wszystko nie do pary!

    Reply

  14. Mariusz
    29 grudnia 2016 @ 18:06

    Wszystkie inspiracje takie piękne, że chyba nie potrafię wybrać tego co podoba mi się najbardziej;)

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:30

      …tak samo miałam przy tworzeniu tego wpisu 😉

      Reply

  15. Karolina
    2 stycznia 2017 @ 09:47

    Ale czy czarny granitowy, bądź co bądź ciężki blat http://www.pikiel.pl/realizacja/17/blaty-kuchenne.html będzie okej do czarnych płytek takich samych z tego samego materiału?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      15 stycznia 2017 @ 20:30

      Według mnie nie.

      Reply