17 komentarzy

  1. Karate-Marketing
    27 czerwca 2016 @ 10:03

    Polskie tapety – White Fox

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      27 czerwca 2016 @ 14:32

      dziękuję, zaraz dopiszę!

      Reply

  2. Martaa
    29 czerwca 2016 @ 07:09

    Do mebli dorzuciłabym koniecznie firmę z Bydgoszczy: Bydgoską Fabrykę Mebli 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      1 lipca 2016 @ 13:21

      Właśnie, dzięki!

      Reply

  3. bestyjeczka
    29 czerwca 2016 @ 14:14

    Popieram ideę, będę zaglądać jako baza wiedzy, trzeba promować tych co dają na chleb zarobić TUTAJ.
    Do okien dorzucę naszego producenta (i eksportera) http://www.hensfort.pl/ (ja jestem z ich okien zadowolona, kupowałam jeszcze jak firma nazywała się REM II). Meble z drewna: Seart, drzwi: CAL, materace bardzo wygodne futony (głównie na eksport, bo to materace bezsprężynowe u nas mało popularne): Ekomat Poland; Pościel i tkaniny: Andropol S.A.
    Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dorzucę 🙂

    Reply

    • bestyjeczka
      29 czerwca 2016 @ 14:31

      Lampy: Amplex z Częstochowy (dbałośc o detale, wysoka jakość produktu, mam 2 żyrandole w stylu klasycznym).

      Reply

    • bestyjeczka
      29 czerwca 2016 @ 14:51

      HYHY jeszcze dorzucę coś o kratkach wentylacyjnych 😉 Też naszukaliśmy się jak głupi, chcieliśmy z metalu i z żaluzjami. Producent DARCO sp zoo. Jesteśmy zadowoleni z produktu, kupowałam w DAT Wentylatory we W-wiu.

      Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      1 lipca 2016 @ 13:39

      Dziękuję OGROMNIE, uzupełniłam wpis!!!

      Reply

  4. Small world of design
    30 czerwca 2016 @ 14:19

    Bardzo przydatny wpis. Warto popierać to co nasze 🙂

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      1 lipca 2016 @ 13:36

      Też tak uważam 🙂

      Reply

  5. Anonimowy
    30 czerwca 2016 @ 15:28

    Z mebli dodalabym http://intterno.com/, bardzo ciekawe i przede wszystkim teraz bardzo na czasie meble ze sklejki, a takze producentow mebli gietych, miedzy innymi krzesel.

    Reply

  6. Mariusz
    1 lipca 2016 @ 15:32

    Ten wpis traktuję jako rzetelne źródło wiedzy, bo przyznam, że kilka firm nie było mi dotychczas znanych. Natomiast odnosząc się do marek, z którymi miałem do czynienia to muszę przyznać, że warto je wybierać nie tylko z e względów patriotycznych, ale też jakościowych.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      2 lipca 2016 @ 08:45

      To prawda, w wielu branżach jesteśmy po prostu najlepsi.

      Reply

  7. Bluesol
    2 lipca 2016 @ 12:22

    Fantastyczne
    Pani Kasiu, a firma Koło?
    bardzo przydatne, cieszy mnie zebranie polskich firm, czy udaje się Pani wykonywać projekty korzystając tylko z polskich producentów?

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 lipca 2016 @ 15:54

      Koło,jak napisałam już w treści wpisu, to nie jest polska firma. To część szwajcarskiego koncernu Geberit.
      Niestety, nie udaje mi się, ale pracuję nad tym 🙂

      Reply

  8. Racso
    5 lipca 2016 @ 23:07

    Kontakty i gniazdka – kontakt Simon.

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      7 lipca 2016 @ 12:55

      To nie jest polska firma.

      Reply