Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu


Regulamin konkursu “O tym, gdzie znalazłam/em ulubione starocie” trwającego w dniach 2.04.2015 – 30.04.2015 r.

1. Odpowiedz na zadanie konkursowe – “O tym, gdzie znalazłam/em ulubione starocie”Odpowiedź pozostaw w komentarzu. W odpowiedzi napisz także, który zestaw konkursowy chciałbyś wygrać (w 1 odpowiedzi można wybrać 1 zestaw). Swój adres e-mail podaj w komentarzu lub, jeśli nie chcesz go ujawniać, przed publikacją swojej odpowiedzi wyślij e-mailem na adres konkurs.starocie@mailplus.pl, podpisując się tym samym nickiem co w komentarzu na stronie konkursu.
Wyślij swoją odpowiedź do końca dnia 30 kwietnia 2015 r.


Odpowiedź ma mieć formę pisemną i może dodatkowo zawierać odnośnik(i) do zdjęć lub filmów. Odnośniki mogą być umieszczone na zewnętrznych serwerach. Załączniki możecie także wysłać na adres e-mail konkurs.starocie@mailplus.pl. 

2. Jeśli jesteś blogerem lub blogerką, warunkiem niezbędnym do udziału w konkursie jest udostępnienie linku do strony z konkursem na swoim blogowym profilu na Facebooku. Chciałabym, żeby mapa Polski z miejscami, w których którą razem stworzymy była możliwie pełna 🙂 Jeśli nie bierzesz udziału w konkursie też możesz udostępnić tę informację, będę Ci ogromnie wdzięczna. Dziękuję 🙂 
3. Każdy uczestnik konkursu może wysłać nieograniczoną ilość odpowiedzi. 

4. Rozwiązanie konkursu nastąpi dnia 11 maja 2015 roku.5. Zostanie wyłonionych 5 zwycięzców, po 1 dla każdego zestawu nagród.
6. Na uczestników konkursu czeka 5 nagród:


1) zestaw “kuchnia babuni”
2) zestaw “mały złomiarz”
3) “wazon z barwionego szkła”
4) zestaw “życie żołnierza”
5) zestaw “kocham dizajn PRL”7. Laureaci otrzymają e-mail z informacją o nagrodzie i są zobowiązani wysłać e-mail zwrotny podając adres, na który nagroda ma zostać wysłana. W przypadku nie spełnienia tego warunku w ciągu 10 dni roboczych nagroda zostanie przekazana raz jeszcze innej osobie. Nagrody zostaną przesłane do laureatów w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki. 

8. Wysyłając zdjęcie zgadzasz się na jego późniejszą publikację na blogu. Odpowiedzi konkursowe posłużą do stworzenia wpisu Waszych znaleziskach 🙂


9. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na adres konkurs.starocie@mailplus.pl  Odpowiedzi zostaną udzielone i upublicznione we wpisie o konkursie.