8 komentarzy

  1. Six Letter City
    12 marca 2019 @ 17:34

    Ma ogromny potencjał! Świetny wybór:)

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      22 marca 2019 @ 20:49

      Dzięki 😉 ciekawe tylko, czy cena rzeczywiście wzrośnie po "mini remoncie". Bo potencjał jest nawet do nadbudowy kolejnego piętra, i konserwator by się zapewne zgodził, bo ten mini budynek słabo wygląda w pierzei Al. Niepodległości.

      Reply

  2. Olgierd
    14 marca 2019 @ 11:58

    Fajnie wszystko rozpisane, ciekawe plany 😀

    Reply

  3. Unknown
    8 lipca 2019 @ 21:06

    witam, czy można prosić o zdjęcia PO? Jak wygląda wnęka? Pozdrawiam

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      9 lipca 2019 @ 09:54

      Dzień dobry, nie wiem, czy będę publikować zdjęcia "po" – ponieważ remonty inwestycyjne nie są to remonty bardzo wysokobudżetowe, dostaję mnóstwo negatywnych komentarzy, że coś powinnam była zmienić lub zrobić inaczej, a tego nie zrobiłam 😉 proszę jednak wysłać mi maila, mogę mailowo wysłać zdjęcie wnęki bo wyszła bardzo ładnie.

      Reply

    • Unknown
      9 lipca 2019 @ 20:07

      świetnie! Poproszę zatem. Mam podobną wnękę;) i robię remont. markuszy[at]gmail.com. Pozdrawiam 😉

      Reply

  4. Unknown
    24 maja 2020 @ 18:35

    Pani Katarzyno,nasza wspolnota chcialaby zrobic remont klatki schodowej w kamienicy we Wrzeszczu.Zastanawiam sie czy powinien byc zrobiony wczesniej jakis projekt wraz z kosztorysem?I chyba byloby dobrze aby ktos mogl nadzorowac te wszystkie prace aby remont mogl byc zrobiony na dobrym poziomie.Moze podam maila do siebie szymbed1@wp.pl

    Reply

    • Katarzyna Antończyk, Architekt Na Szpilkach
      24 maja 2020 @ 20:05

      Dzień dobry. Wspólnoty mają różne zwyczaje – to przecież prywatni właściciele mieszkań. Nic nie "powinno" być zrobione, aczkolwiek na pewno taki sposób przeprowadzenia remontu da przewidywalny efekt w określonych ramach finansowych i bez wzajemnych pretensji. Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim i nie pracuję. Trzymam kciuki za remont, pozdrawiam.

      Reply